Denní diáře

Každý pracovní den detailně naplánovaný – sen každého, kdo nedokáže uchovávat všechna jména a data včetně časů ve své hlavě. Ale buďme k sobě upřímní, kdo takový existuje? Lidé s dobrým pracovním plánem jsou rychlejší, a tudíž v práci efektivnější, tak praví výzkumy, logika, ale především praxe. Pokud by nebyly plány, vznikl by chaos, anarchie – a ta je v zaměstnání naprosto nepřijatelná. I proto existují denní diáře.

diare-denni.jpg

Denní diář pomáhá naplánovat každý den, každou hodinu. Vše je přehledné, nemusíte nic zadávat do počítače, který může mít poruchu, či do mobilního telefonu, u kterého hrozí ztráta či zapomenutí, navíc, komu se chce půl hodiny vyťukávat do klávesnice tolik informací? A pokud pracovník mluví před klientem, nevypadá příliš seriózně, když vytáhne mobilní telefon a začne cosi vyťukávat na klávesnici.

Denní diář je přehledný, elegantní a vše, co je k jeho obsluze potřeba, je pero či propiska – nic víc! Říkáte si, že v dnešní době počítačů a elektronických zařízení je psaní tužkou zastaralé? V tomto případě naopak – v ladném písmu a elegantním vytasení diáře se objevuje ono uhlazené chování, kterého je dnes méně a méně. A jak často taková gesta lidé ocení? Charisma člověka, který je elegantní, je vysoké a člověku s vysokým charismatem se špatně říká „ne“.

Proč právě denní diáře?

Pro člověka zvyklého plánovat je výhodné do těchto malých knížek investovat – ušetří vám čas. Ale nebudeme si lhát, ačkoli jsou denní diáře výborný reklamní dárek, stále je to jen papír a vazba. Proto nebudeme hnát ceny nikam do kosmu a zůstaneme raději při zemi. Jsme schopni nabídnout velmi zajímavé ceny. Takže, proč to nebrat? Denní diáře jsou výhodné ve všech ohledech, ušetří čas, vydělají peníze a nejsou předražené. Co chtít více?

V naší nabídce denních diářů například najdete:

DUSTIN denní diář A5
TUCSON denní diář A5
NILUS denní diář A5
ELEGANT denní diář A5
VIVA denní diář A5
GASTON denní diář A5
MEMPHIS denní diář A5
EUREKA denní diář A5
VIVELLA DUO denní diář A5

TUCSON denní diář A5 s výseky
NILUS denní diář A5 s výseky

TUCSON denní diář A6
NILUS denní diář A6
VIVELLA DUO diář denní B6 (midi)