Kapesní diáře

Jistě jste se s tím už setkali – diář formátu A5 je sice přehledná záležitost, ale pokud potřebujete zapsat něco pouze heslovitě, popřípadě velmi málo informací, pak může být dost nepraktický – některé reklamní diáře mají dokonce desky a jsou velikosti menší knihy. Je obtěžující tento předmět nosit v aktovce či kufříku. Stálé přehrabování v nejrůznějších přenosných prostorách také nepůsobí nejseriózněji, a proto byly vytvořeny diáře kapesní.

diare-kapesni.jpg

Jak elegantní je jen rychle zastrčit ruku do saka a jediným pohybem vytáhnout malou knížečku, která vypadá skladně a úhledně a také skladná a úhledná je. Jedna z nezpochybnitelných součástí úspěchu je naprosto nezpochybnitelně vystupování a kdo působí seriózněji? Člověk přehrabující se ve svém zavazadle, či elegán, jenž z náprsní kapsy saka vytáhne kapesní diář bez mrknutí oka?

Proč právě kapesní diáře?

Kapesní diáře jsou v různých provedeních, každému co je libo. Pokud nepotřebujete předlouhé zápisy, pak je kapesní diář jasná volba. Za zajímavé ceny nabízíme společníka, který dodá eleganci do vašeho vystupování, a který vám velmi usnadní organizaci vašeho pracovního dne.

V naší nabídce kapesních diářů například najdete:

DUSTIN kapesní vertikální diář
TUCSON kapesní vertikální diář
NILUS kapesní vertikální diář
ELEGANT kapesní vertikální diář
VIVA kapesní vertikální diář
GASTON kapesní vertikální diář
MEMPHIS kapesní vertikální diář
EUREKA kapesní vertikální diář
VIVELLA DUO kapesní vertikální diář