Potisk nebo ražba

Nbízíme vám skvělou možnost potisku a ražby loga na většinu běžných povrchů diářů jako například kůže, koženka, umělé povrchy a textilie.

Ražba

Výhodou ražby je jeho trvanlivost – logo je vytlačeno do povrchu. Protože jde o předměty s denodenním použitím, je trvanlivost technologie důležitým faktorem. Navíc působí nenásilně a elegantně. Razí se speciálně vyrobenými raznicemi za použití tepla a tlaku. Na některé typy diářů je i možné razit s použitím barevné fólie, nejčastěji ve zlatém nebo stříbrném provedení), takže je výsledek ještě výraznejší a dává diářům nádech luxusu.

diare-potisk-razba.jpg

Potisk diářů

Potisk oproti tomu umožňuje i vícabarevné provedení motivu, a na některé povrchy je vhodnější, protože ražba už je málo výrazná, popř. není možná vůbec.

Další možností pro reklamní značení diářů je vkládání vlastních listů s informacemi o vaší firmě, volba záložek s logem, vodotisk nebo vlastní tisk jednotlivých listů atd.

Zakázková výroba diářů

Výjimkou nejsou ani reklamní diáře vyráběné zcela na míru, s vlastním typem přebalu vyrobeným jen pro vás, a tiskem jednotlivých listů diáře v designu, který si určíte. Takovou individuální výrobu je ale nutné domlouvat s dostatečným předstihem, v exponovaném období před koncem roku, kdy bývá o diáře a kalendáře největší zájem, jsou výrobní kapacity již většinou zcela obsazené, a prostor pro navýšení výroby se hledá obtížně.