Týdenní diáře

Člověk bez diáře je jako ryba bez vody. Takový význam má pro zaměstnance jeho diář. Diář, který mu zaručí řád. A výzkumy (stejně tak jako zkušenost) potvrdily, že člověk, jenž má řád, pracuje mnohem rychleji a proto efektivněji. Týdenní diář dopomůže vytvořit komplexní plán, dle kterého se může snadno orientovat a zvýšit svůj pracovní výkon, aniž by se výrazněji namáhal. Pracovník bude výkonnější, přesto se nebude přehnaně vyčerpávat, bude spokojený, spolehlivý a vy budete profitovat.

diare-tydenni.jpg

Týdenní diáře jsou hojně využívané již po léta. Tyto pomocníci se nikdy neztratí, nikdy jim neklesne efektivita a ani v době mobilních telefonů, ipodů, netbooků a podobné elektroniky nebudou zastaralé, protože ke svému provozu nepotřebují nic. Jen cokoli, s čím se dá psát…

Týdenní diáře se dělají v mnoha různých provedeních, není žádný problém si vybrat dle svého gusta. Nabízíme vám velmi zajímavé ceny. Zamyslete se nad tím. Investujete nezávratnou částku do diářů a výkonnost vaší firmy se bude pohybovat v úplně jiných číslech. Ne vždy platí, že to co se dělá rychle, musí být zákonitě nedokonalé – správná orientace a schopnost si události naplánovat je klíčem k úspěchu každého člověka.

Proč právě týdenní diáře?

Čím dokonalejší plán, tím méně prázdných míst v pracovním dni, tím méně zbytečného času v kanceláři, tím více odpracováno, tím větší zisk! A k tomu může dopomoci týdenní organizér, do kterého se zapisuje. Svým způsobem jsou reklamní diáře jednoduchý, ale prakticky geniální způsob úspory času a energie.

V naší nabídce týdenních kalendářů například najdete:

DUSTIN týdenní diář A5
TUCSON týdenní diář A5
NILUS týdenní diář A5
GASTON denní diář A5
MEMPHIS týdenní diář A5
EUREKA týdenní diář A5
VIVELLA týdenní diář A5

TUCSON týdenní EURO
NILUS týdenní EURO
ELEGANT týdenní EURO
VIVA týdenní EURO
GASTON týdenní EURO
MEMPHIS týdenní EURO
EUREKA týdenní EURO
VIVELLA DUO týdenní EURO